Designový Časopis
Designový Časopis
Vnitřní Prostor

Chua chu kang house

Vnitřní Prostor Akupunkturním bodem v tomto domě bylo propojení uzavřeného prostoru do zcela nového vizuálu ticha. Tímto způsobem se obnovuje jisté historické a syrové kouzlo, které chrání prázdnotu domu. Nové ubytování končí překvapením interiéru v interiéru; dry & wet Kuchyně v kuchyni a jídelna v kuchyni. Obytný prostor byl také přerušen působivým uměleckým útokem, který se brzy stal osobním domovem pro elektrické rozvody. K doplnění celkového důrazu je třeba, aby plátky teplého světla skvrny na všech barevných stěnách.

Název projektu : Chua chu kang house, Jméno designérů : Don Lin, Jméno klienta : DSOD.

Chua chu kang house Vnitřní Prostor

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.