Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

Rio

Restaurace Nachází se v Kuwait City v oblasti, která je dobře známá svými butikovými restauracemi. Rio Churrascaria je jedním z prvních brazilských steaků, které se v regionu otevřely. Cílem bylo vytvořit luxusní, ale neformální jídelní prostor, který odráží značku Rio & je to jedinečný způsob podávání jídel (styl Rodizio).

Název projektu : Rio, Jméno designérů : Rashed Alfoudari, Jméno klienta : Rio.

Rio Restaurace

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.