Designový Časopis
Designový Časopis
Ipad Folio

Tootsie

Ipad Folio Tootsie splňuje potřeby moderních nomádů. Je to jasné, ale ovlivňuje, uklidňující analogové, odolné proti roztržení a vodě a biologicky rozložitelné. Tootsie zanechává trvalý dojem na mysli lidí, ale žádný na životní prostředí. Většina z nás žije a cestuje světem neustálých změn - světem, ve kterém nám hrozí ztráta. Proč nepoužívat papír k výrobě produktů, které zachycují naše zážitky jako klikyháky, skvrny, telefonní čísla nebo občasné rtěnky. Na rozdíl od deníku Papernomads vytvářejí referenční body včas, abychom si pamatovali, kdo jsme.

Název projektu : Tootsie, Jméno designérů : Christoph Rochna, Jméno klienta : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folio

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.