Designový Časopis
Designový Časopis
Multipod

Hive

Multipod Úl je 315 stupňová otevřená fronted vertikální roštová kopule, složená ze sedmi 45 stupňových segmentů Radii. Přední myšlení v designu, při zachování funkčnosti a náročnosti stávající formy nábytku. Inovativní koncept je založen na sféře, ve tvaru zjednodušené, ale dramaticky přítomné. Úl zajistí vizuální dopad v každém prostoru, který zabírá. Futuro-Virtuoso

Název projektu : Hive, Jméno designérů : Clive Walters, Jméno klienta : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.