Designový Časopis
Designový Časopis
Konzole

Mabrada

Konzole Unikátní konzole z malovaného dřeva s kamenným povrchem, představující starý autentický mlýnek na kávu, který sahá až do osmanské doby. Jordánský kávový chladič (Mabrada) byl reprodukován a vyřezával, aby stál jako jedna z nohou na opačné straně konzole, kde sedí mlýnek, a vytvářel tak fascinující kousek pro foyer nebo obývací pokoj.

Název projektu : Mabrada , Jméno designérů : May Khoury, Jméno klienta : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Konzole

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.