Designový Časopis
Designový Časopis
Watchface Collection

TTMM (after time)

Watchface Collection ttmm představuje sbírku aplikací watchface navrženou pro smartwatches s černobílými obrazovkami 144 × 168 pixelů, jako jsou Pebble a Kreyos. Najdete zde 15 modelů jednoduchých, elegantních a estetických aplikací pro sledování povrchu. Protože jsou vyrobeny z čisté energie, jsou spíš duchové než skutečné věci. Tyto hodinky jsou nejúspornější a nejekologičtější pro životní prostředí, jaké kdy existovaly.

Název projektu : TTMM (after time), Jméno designérů : Albert Salamon, Jméno klienta : TTMM (after time).

TTMM (after time) Watchface Collection

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.