Designový Časopis
Designový Časopis
Roly Poly, Pohyblivé Dřevěné Hračky

Tumbler" Contentment "

Roly Poly, Pohyblivé Dřevěné Hračky Jak mít duhu? Jak obejmout letní vítr? Vždy se mě dotýkají nějaké jemné věci a cítím se velmi spokojený a šťastný. Jak ukládat a jak vlastnit? Dostatek je stejně dobrý jako svátek. Rád bych formoval různé druhy materiálů jednoduchým a zábavným způsobem. Nechte děti hrát si s nimi, aby poznaly fyzický svět, stimulovaly jejich fantazii a pomohly jim pochopit okolní prostředí.

Název projektu : Tumbler" Contentment " , Jméno designérů : Sha Yang, Jméno klienta : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Roly Poly, Pohyblivé Dřevěné Hračky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.