Designový Časopis
Designový Časopis
Vizuální Umění

Loving Nature

Vizuální Umění Milující příroda je projekt uměleckých děl zmiňujících se o lásce a úctě k přírodě, ke všem živým věcem. Na každý obraz Gabriela Delgado klade zvláštní důraz na barvu a pečlivě vybírá prvky, které se mísí s harmonií, aby dosáhly svěží, ale jednoduché úpravy. Výzkum a její opravdová láska k designu mu dává intuitivní schopnost vytvářet živé barevné kousky s přímými prvky od fantastických po vynalézavé. Její kultura a osobní zkušenosti formují kompozice do jedinečných vizuálních příběhů, které jistě zkrášlí jakoukoli atmosféru přírodou a veselostí.

Název projektu : Loving Nature, Jméno designérů : Gabriela Delgado, Jméno klienta : GD Studio C.A.

Loving Nature Vizuální Umění

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.