Designový Časopis
Designový Časopis
Obal

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Obal Voda KRYSTAL ztělesňuje podstatu luxusu a wellness v láhvi. Voda KRYSTAL, která má alkalickou hodnotu pH 8 až 8,8 a unikátní minerální složení, přichází v ikonické čtvercové průhledné hranolové láhvi, která připomíná šumivé krystaly a neohrožuje kvalitu a čistotu. Logo značky KRYSTAL je na lahvičce jemně zvýrazněno, což zdůrazňuje další dojem luxusního zážitku. Kromě vizuálního dopadu láhve jsou PET a skleněné láhve čtvercového tvaru recyklovatelné, což optimalizuje obalový prostor a materiály, čímž snižuje celkovou uhlíkovou stopu.

Název projektu : KRYSTAL Nature’s Alkaline Water, Jméno designérů : KRYSTAL Nature's Alkaline Water, Jméno klienta : KRYSTAL Nature's Alkaline Water (Krystal Holdings Limited).

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water Obal

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.