Designový Časopis
Designový Časopis
Odnímatelné Zařízení Pro Vzdělávání

Unite 401

Odnímatelné Zařízení Pro Vzdělávání Unite 401: Perfektní duo pro vzdělávání. Pojďme mluvit o týmové práci. Díky neuvěřitelně všestrannému designu 2 v 1 je Unite 401 ideálním studentským zařízením pro kolaborativní výukové prostředí. Kombinace tabletu a notebooku přináší nejvýkonnější mobilní řešení pro vzdělávání, které je posíleno bezpečným designem mgseries za nejchytřejší cenu.

Název projektu : Unite 401, Jméno designérů : Jp Inspiring Knowledge, Jméno klienta : JP - inspiring knowledge.

Unite 401 Odnímatelné Zařízení Pro Vzdělávání

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.