Designový Časopis
Designový Časopis
Bio Stolek

Lunartable

Bio Stolek Inspirací pro designový kus je Apollo Lunar Spider. Proto přichází název tabulka Lunar. Lunární pavouk je symbolem lidského inženýrství, inovací a technologie. Apollo Spider nemá organické formy. Pochází však od organických tvůrců, jako jsou lidské fazole. Organický design, následovaný inovacemi a technologiemi, funkčností a ergonomií symbolizují tři důležité základy architektury a designu. Proto má lunární stůl strukturu tří nohou.

Název projektu : Lunartable, Jméno designérů : Georgi Draganov, Jméno klienta : GD ArchiDesign.

Lunartable Bio Stolek

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.