Designový Časopis
Designový Časopis
Omezená Řada Exkluzivních Vín

Echinoctius

Omezená Řada Exkluzivních Vín Tento projekt je v mnoha ohledech jedinečný. Design musel odrážet jedinečný charakter daného produktu - exkluzivní autorské víno. Kromě toho bylo třeba sdělit hluboký význam názvu produktu - superlativní, slunovrat, kontrast mezi nocí a dnem, černobílý, otevřený a temný. Design měl v úmyslu odrážet tajemství skryté v noci: krásu noční oblohy, která nás tak ohromuje, a mystickou hádanku skrytou v souhvězdích a zvěrokruhu.

Název projektu : Echinoctius, Jméno designérů : Valerii Sumilov, Jméno klienta : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius Omezená Řada Exkluzivních Vín

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.