Designový Časopis
Designový Časopis
Difuzor Aroma

Magic stone

Difuzor Aroma Magic Stone je mnohem více než domácí spotřebič, dokáže vytvořit kouzelnou atmosféru. Jeho tvar je inspirován přírodou, myslí na kámen, vyhlazený vodou řeky. Vodní prvek je symbolicky reprezentován vlnou, která odděluje horní část od spodního těla. Voda je klíčovým prvkem tohoto produktu, který ultrazvukem atomizuje vodu a vonný olej a vytváří studenou páru. Vlněný motiv slouží k vytvoření atmosféry prostřednictvím LED světla, které plynule mění barvy. Hladkou krytu aktivujete tlačítko kapacity, které ovládá všechny funkce.

Název projektu : Magic stone, Jméno designérů : Nicola Zanetti, Jméno klienta : Segnoinverso Srl.

Magic stone Difuzor Aroma

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.