Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

Schon

Lampa Světelné zdroje této jedinečné lampy jsou umístěny ve středu celkového tvaru, takže osvětlují měkký a jednotný světelný zdroj. Světelné povrchy jsou oddělitelné od hlavního tělesa, takže jednoduchý tvar těla se spodními částmi plus úspora energie díky nízké spotřebě elektřiny poskytuje zvláštní funkci. Dalším moderním prvkem tohoto jedinečného světla je také dotykové tělo pro zapnutí nebo vypnutí světla. Výraz vede k rozdílům v osvětlení a osvětlení lampy bylo navrženo. Většina světla z lamp, aby divák nevyužil světla, oslní. Krásné žít.

Název projektu : Schon, Jméno designérů : Mostafa Arvand, Jméno klienta : Deco Light Group Co..

Schon Lampa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.