Designový Časopis
Designový Časopis
Dětská Zubařská Židle

ROI

Dětská Zubařská Židle Návrh ROI byl vytvořen s cílem upoutat pozornost koncového uživatele, aby zapomněl, pokud je to možné, na strach a úzkost způsobenou lékařským vyšetřením. Tato stomatologická jednotka nemá technologickou funkci odlišnou od těch na trhu, ale prvky, které ji tvoří, mají nový vzhled, aby pozitivně zapojily dítě a začaly navazovat vztahy se zubním lékařem.

Název projektu : ROI, Jméno designérů : Roberta Emili, Jméno klienta : Roberta Emili.

ROI Dětská Zubařská Židle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.