Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl

Tavolo Livelli

Stůl Tavolo Livelli je o vytváření užitečného prostoru na zapomenutých místech. Tavolo Livelli je vrstvený stůl, stůl se dvěma stolními deskami. Prostor mezi dvěma stolními deskami lze použít k uložení notebooku, knih, časopisů atd. Diagonálně umístěné nohy vytvářejí mezi oběma stolními deskami krásně vybledlý stín, který si hraje s vaším vnímáním. Všechny povrchy X a Y - desky stolu a nohy - mají stejnou tloušťku.

Název projektu : Tavolo Livelli, Jméno designérů : Wouter van Riet Paap, Jméno klienta : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Stůl

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.