Designový Časopis
Designový Časopis
Showroom, Maloobchod

Networking

Showroom, Maloobchod Sportovní materiály, které denně používáme, se vyrábějí v různých částech světa. Jsou nabízeny spotřebitelům na regálech sportovních obchodů prostřednictvím velmi komplexní marketingové a logistické sítě. Přejít na jednu značku s nejlepší sítí. Výroba kolekce návrháři v různých evropských zemích, vyráběná výrobci v Číně, kteří se zabývají výrobou špičkové kvality. Prostřednictvím marketingové společnosti se sídlem v Turecku oslovit celý svět a spotřebitele. Na tomto složitém síťovém tématu je také postaven druhý showroom komplexu showroomů typu jump.

Název projektu : Networking, Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : JUMP/GENMAR.

Networking Showroom, Maloobchod

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.