Designový Časopis
Designový Časopis
Náhrdelník

Extravaganza

Náhrdelník Elegantní koláž inspirovaná límci, starověké ozdoby na krku, které můžete vidět na mnoha krásných obrazech XVI a XVII století. Vyznačuje se moderním a moderním designem, zjednodušuje typický styl ruffů a snaží se učinit jej moderním a moderním. Sofistikovaný efekt, který dává uživateli eleganci a používá černé nebo bílé barvy, umožňuje množství kombinací s moderním a čistým designem. Jednodílný náhrdelník, pružný a lehký. Je to vzácný materiál, ale s vysoce módním působivým designem, díky němuž není tento klenot jen klenotem, ale i jako ozdoba nového těla.

Název projektu : Extravaganza, Jméno designérů : Dario Scapitta, Jméno klienta : Dario Scapitta Design.

Extravaganza Náhrdelník

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.