Designový Časopis
Designový Časopis
Dekorativní Textilie

Lasso

Dekorativní Textilie Laso jako definice je dlouhé lano s běžící smyčkou na jednom konci. Namísto inspirace; tato textilie je výsledkem. Kromě speciálních roztřepených kanálů má jak speciální, tak i estetický vzhled, takže světlo může projít velmi jemně. Je napůl průmyslový - napůl vytvořený, tkaný v elektronických tkalcovských stavech a ručně řezaný. Tento projekt je velmi atraktivní a návykový jako bonbón a byl jednou z největších výzev a objevů mé kariéry textilního návrháře. Tento projekt je o serendipii, úrazu, objevu náhody, štěstěny a nehodě.

Název projektu : Lasso, Jméno designérů : Cristina Orozco Cuevas, Jméno klienta : Cristina Orozco Cuevas Studio.

Lasso Dekorativní Textilie

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.