Designový Časopis
Designový Časopis
Hiv Povědomí Kampaň

Fight Aids

Hiv Povědomí Kampaň HIV je obklopen mnoha zvěsti a dezinformacemi. Stovky dospívajících v globálním světě jsou infikovány HIV každý rok nechráněným sdílením sexu nebo jehly. Matkám, které byly infikovány, se narodilo mnohem menší množství dospívajících s HIV. Dnes existuje naděje, že lidé žijící s HIV nemusí nikdy onemocnět, stejně jako neexistuje lék na viry, jako je nachlazení a chřipka. Lidé žijící s virem musí být zvlášť opatrní, aby neriskovali (jako například nechráněný sex), které by mohlo vystavit ostatní HIV.

Název projektu : Fight Aids, Jméno designérů : Shadi Al Hroub, Jméno klienta : American University of Madaba.

Fight Aids Hiv Povědomí Kampaň

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.