Designový Časopis
Designový Časopis
Design A Koncept Účesu

Hairchitecture

Design A Koncept Účesu HAIRCHITECTURE je výsledkem spojení mezi kadeřnicí - Gijo a skupinou architektů - FAHR 021.3. Motivované Evropským hlavním městem kultury v Guimaraes 2012, navrhují sloučení dvou kreativních metodik, Architecture & Hairstyle. S tématem brutalistické architektury je výsledkem úžasný nový účes označující vlasy transfigurace v absolutním společenství s architektonickými strukturami. Prezentované výsledky jsou odvážné a experimentální povahy se silnou současnou interpretací. Týmová práce a dovednosti byly klíčové pro to, aby z nich vypadaly obyčejné vlasy.

Název projektu : Hairchitecture, Jméno designérů : FAHR 021.3, Jméno klienta : Redken Portugal.

Hairchitecture Design A Koncept Účesu

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.