Designový Časopis
Designový Časopis
Umělecká Instalace

S.Joao Structure

Umělecká Instalace Design odráží typický portugalský pouliční festival - místně známý jako „S. João '. Během jednoho z nejživějších pouličních festivalů v Evropě lidé v Porto uctívají sv. Jana „Křtitele“ tím, že se tradičně bubnují česnekovými květy nebo měkkými plastovými kladivy. Vyznačuje se barvou stuh a vlajek, které zaplňují ulice, a ohňostrojem, který je spuštěn celou noc, „S. Struktura João znovu interpretuje tuto atmosféru pomocí visících balónkovitých tvarů, které jsou pokryty reflexním, lesklým materiálem.

Název projektu : S.Joao Structure, Jméno designérů : FAHR 021.3, Jméno klienta : Instituto de Design de Guimarães.

S.Joao Structure Umělecká Instalace

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.