Designový Časopis
Designový Časopis
Kolébky, Houpací Židle

Dimdim

Kolébky, Houpací Židle Lisse Van Cauwenberge vytvořila toto jedinečné multifunkční řešení, které slouží jako houpací křeslo a také jako kolébka, když jsou dvě křesla Dimdim spojena. Každá z houpacích křesel je vyrobena ze dřeva s ocelovými podpěrami a zakončena ořechovou dýhou. Dvě židle lze k sobě připevnit pomocí dvou skrytých svorek pod sedadlem, které vytvoří dětskou kolébku.

Název projektu : Dimdim, Jméno designérů : Lisse Van Cauwenberge, Jméno klienta : Lisse..

Dimdim Kolébky, Houpací Židle

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.