Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

SERENAD

Židle Respektuji všechny židle. Podle mého názoru je jednou z nejdůležitějších, klasických a speciálních věcí v designu interiérů židle. Myšlenka Serenad židle pochází z labuť na vodě, která se otočila a postavila její tvář mezi křídla. Možná zářivý a hladký povrch v židli Serenad s odlišným a zvláštním designem byl vyroben pouze pro velmi zvláštní a jedinečná místa.

Název projektu : SERENAD, Jméno designérů : Ali Alavi, Jméno klienta : Ali Alavi Design.

SERENAD Židle

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.