Designový Časopis
Designový Časopis
Modulární Design Interiéru

More _Light

Modulární Design Interiéru Modulární systém montovatelný, rozebíratelný a ekologicky udržitelný. More_Light má zelenou duši a je velmi snadno použitelný. Je inovativní a ideální pro uspokojení všech našich každodenních potřeb díky flexibilitě svých čtvercových modulů a společného systému. Lze skládat knihovny různých velikostí a hloubek, police, stěny panelů, stojany na displeje, nástěnné jednotky. Díky široké škále povrchových úprav, barev a textur, které jsou k dispozici, může být jeho osobnost dále vylepšena více přizpůsobeným designem. Pro domácí design, pracovní prostory, obchody. K dispozici také s lišejníky uvnitř. caporasodesign.it

Název projektu : More _Light, Jméno designérů : Giorgio Caporaso, Jméno klienta : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Modulární Design Interiéru

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.