Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

Predictive Solutions

Corporate Identity Predictive Solutions je poskytovatelem softwarových produktů prognostické analýzy. Produkty společnosti se používají k vytváření předpovědí analýzou stávajících dat. Firemní značka - sektory kruhu - připomíná grafiku ve formě výsečových grafů a také velmi stylizovaný a zjednodušený obraz oka v profilu. Značková platforma „uvolňující světlo“ je ovladačem pro veškerou grafiku značky. Jak doplňková grafika napříč různými aplikacemi se používají jak měnící se, abstraktní tekuté formy, tak tematické zjednodušené ilustrace.

Název projektu : Predictive Solutions, Jméno designérů : Mikhail Puzakov, Jméno klienta : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Corporate Identity

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.