Designový Časopis
Designový Časopis
Nosič Vozíku Na Lahve

Baretto

Nosič Vozíku Na Lahve Běžná plastová přepravka používaná v posledních desetiletích k přepravě skleněných lahví, trvanlivých, funkčních i obchodních komunikačních nástrojů, se znovuzrodila se stejnými funkcemi v malém baru pohybujícím se na kolech. Bar, držák na lahve spolu s malou pracovní deskou, vše v jeden objekt, klesající v nekonečném měřítku barev a značek, vyráběný v omezeném počtu kusů. Opakované použití značkových plastových beden dává pocit vintage, což je zároveň moderní. Nejde jen o recyklaci, ale také o reinterpretaci funkce.

Název projektu : Baretto, Jméno designérů : boattiverga studio, Jméno klienta : boattiverga studio.

Baretto Nosič Vozíku Na Lahve

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.