Designový Časopis
Designový Časopis
Barbeque Restaurant

Grill

Barbeque Restaurant Předmětem projektu je přestavba stávající opravny motocyklů o rozloze 72 metrů čtverečních na novou restauraci Barbeque. Rozsah práce zahrnuje kompletní přepracování vnějšího i vnitřního prostoru. Exteriér byl inspirován barbeque mřížkou spojení s jednoduchým černobílým barevným schématem uhlí. Jednou z výzev tohoto projektu je přizpůsobit agresivní programové požadavky (40 míst v jídelně) v tak malém prostoru. Kromě toho musíme pracovat s neobvyklým malým rozpočtem (40 000 USD), který zahrnuje všechny nové jednotky HVAC a novou komerční kuchyni.

Název projektu : Grill, Jméno designérů : Yu-Ngok Lo, Jméno klienta : YNL Design.

Grill Barbeque Restaurant

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.