Designový Časopis
Designový Časopis
Senzorový Faucet

miscea KITCHEN

Senzorový Faucet Systém miscea KITCHEN je první na světě skutečně bezdotykový vícekapalinový kuchyňský kohoutek. Kombinace dvou dávkovačů a vodovodního kohoutku do jednoho jedinečného a snadno použitelného systému eliminuje potřebu samostatných dávkovačů v okolí kuchyňského pracovního prostoru. Faucet je zcela bezdotykový, pracuje pro maximální výhody hygieny rukou a snižuje šíření škodlivých bakterií. Se systémem lze použít celou řadu vysoce kvalitních a účinných mýdel, detergentů a dezinfekčních prostředků. Vyznačuje se nejrychlejší a nejspolehlivější technologií senzorů dostupnou na trhu pro přesný výkon.

Název projektu : miscea KITCHEN, Jméno designérů : Rob Langendijk, Jméno klienta : miscea GmbH.

miscea KITCHEN Senzorový Faucet

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.