Designový Časopis
Designový Časopis
Sezení Pro Tranzitní Jezdce

Door Stops

Sezení Pro Tranzitní Jezdce Dveřní zastávky je spolupráce mezi designéry, umělci, jezdci a obyvateli komunity při vyplňování zanedbaných veřejných prostranství, jako jsou zastávky veřejné dopravy a neobsazená místa, s možností posezení, aby se město stalo příjemnějším místem. Jednotky jsou navrženy tak, aby poskytovaly bezpečnější a esteticky příjemnější alternativu k tomu, co v současné době existuje, a jsou naplněny velkými přehlídkami veřejného umění zadávanými místními umělci, což vytváří snadno identifikovatelnou, bezpečnou a příjemnou čekací oblast pro jezdce.

Název projektu : Door Stops, Jméno designérů : Craig L. Wilkins, Jméno klienta : Detroit Community Design Center.

Door Stops Sezení Pro Tranzitní Jezdce

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.