Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Interiér

Beijing Artists' House

Bytový Interiér Po 30 letech rychlé čínské industrializace tento projekt odráží základní sociální změny a průmyslový rozvoj země, která vyžaduje moderní převzetí její architektury. V tomto smyslu dům reaguje na odklon od tradičních referencí a směrem k průmyslové realitě. Jeho cílem je prozkoumat průmyslové schopnosti Číny, nikoli jako skryté brutální trauma, ale spíše sílu pokroku, která by mohla rozdělit blaho do celé společnosti.

Název projektu : Beijing Artists' House, Jméno designérů : Yan Pan, Jméno klienta : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Bytový Interiér

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.