Designový Časopis
Designový Časopis
Webové Stránky Elektronického Obchodování

Noritake

Webové Stránky Elektronického Obchodování Byl vytvořen před rokem a byl to vlajkový projekt plochého designu, když plochý design nebyl trendem. Tento design má formátování dlaždic pro produkty a celý systém sítě. Také jsem vytvořil jedinečný branding v zápatí s jemnou, ale podrobnou typografií. Tento koncept webové stránky měl vytvořit jednoduchý, elegantní design, který dává smysl pomocí vhodných prvků pro bílé a ploché prvky.

Název projektu : Noritake, Jméno designérů : Jade(Jung Kil) Choi, Jméno klienta : Noritake.

Noritake Webové Stránky Elektronického Obchodování

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.