Designový Časopis
Designový Časopis
Biometrické Přístupové Zařízení K Odemykání Dveří

Biometric Facilities Access Camera

Biometrické Přístupové Zařízení K Odemykání Dveří Biometrické zařízení zabudované do zdí nebo kiosků, které zachycuje duhovku a celou tvář, poté odkazuje na databázi a určuje uživatelská oprávnění. Poskytuje přístup odemykáním dveří nebo přihlášením uživatelů. Funkce zpětné vazby od uživatelů jsou vestavěny pro snadné seřízení. Svítí neviditelným světlem a je zde blesk pro nízké osvětlení. Přední část má 2 plastové části umožňující duální tónování barev. Menší část přitahuje oko jemnými detaily. Forma zjednodušuje 13 součástí směřujících dopředu na estetičtější produkt. Je určen pro korporátní, průmyslové a domácí trhy.

Název projektu : Biometric Facilities Access Camera, Jméno designérů : Travis Baldwin, Jméno klienta : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera Biometrické Přístupové Zařízení K Odemykání Dveří

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.