Designový Časopis
Designový Časopis
Časopis

Going/Coming

Časopis Na základě myšlenky odletů a příletů je tento časopis rozdělen do dvou částí: Going / Coming. Jde o evropská města, cestovní zážitky a tipy na cestu do zahraničí. V každém vydání je pas osobnosti. Cestovní pas "Republic of Travelers" obsahuje osobní informace o této osobě a jejich pohovoru. Vše přichází o myšlence, že to nejlepší z cesty se vrací domů. Hovoří o domácí dekoraci, vaření, aktivitách souvisejících s naší rodinou a článcích, které si náš domov užívají lépe.

Název projektu : Going/Coming, Jméno designérů : Catarina Jordão, Jméno klienta : .

Going/Coming Časopis

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.