Designový Časopis
Designový Časopis
Kombinovaná Taška Na Zámek

The Colored Lock Bag

Kombinovaná Taška Na Zámek Zámek je barevný kombinovaný zámek. Lidé mohou otevřít tašku s barevnými shodami, nejen s čísly. Tyto módní doplňky se používají pro tašky. Lze vyrobit různé vnější vzory sáčků a lidé je mohou identifikovat pomocí barevné kombinace zámku. Uživatelé si sami vytvářejí své vlastní barevné heslo, aby si přizpůsobili jednotlivce. Pro úspěch tohoto projektu bylo použito mnoho metod výroby, jako je červenání vzduchu, ošetření kůže, vrstvení barev atd. Přímým designérem a výrobcem je Jiwon, Shin.

Název projektu : The Colored Lock Bag, Jméno designérů : jiwon, Shin., Jméno klienta : Neat&Snug.

The Colored Lock Bag Kombinovaná Taška Na Zámek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.