Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace A Bar

Wah Marathi

Restaurace A Bar Jednoduchost je klíčem k této butikové restauraci. Hraje se zemitým vzhledem, zatímco pomlčka výrazných barev v podobě tradičních místních uměleckých e-faktů, displejů a merkantil působí jako obvaz. Přírodní prvky - dřevo, kameny a poutavá hra světla a stínu oživí božský zážitek, zatímco proudíte z jedné sekce do druhé. Zobrazuje indickou filozofii docela důmyslně a nabízí funkční, ale zároveň emotivní a vizuální potěšení.

Název projektu : Wah Marathi, Jméno designérů : Ketan Jawdekar, Jméno klienta : Magarpatta Clubs and Resorts Pvt. Ltd..

Wah Marathi Restaurace A Bar

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.