Designový Časopis
Designový Časopis
Prsten

Flowing Arcs

Prsten Tento prsten je navržen tak, aby zpochybnil konvenční koncept, že většina prstenů je kulatá. Skládá se pouze z oblouků, které tekou souvislou čarou, lze jej nosit buď na jednom prstu, nebo na dvou sousedních prstech. Protože to není kruhové jako většina ostatních prstenů, bylo by zábavné vymyslet různé způsoby, jak jej nosit, a také ho ocenit a užít si ho jako objet d'art, když se nenosí. Tento univerzální prsten lze přizpůsobit různým kovům a drahokamům podle specifikací zákazníka.

Název projektu : Flowing Arcs, Jméno designérů : Sun Hyang Ha, Jméno klienta : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs Prsten

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.