Designový Časopis
Designový Časopis
Studentská Kolej

Koza Ipek Loft

Studentská Kolej Koza Ipek Loft byl navržen ateliérem craft312 jako studentský penzion a centrum mládeže s kapacitou 240 lůžek na ploše 8000 m2. Kontrakce Koza Ipek Loft byla dokončena v květnu 2013. Obecně platí, že vstup do penzionu, přístup do centra pro mládež, restaurace, konferenční místnost a foyer, studovny, místnosti a administrativní kanceláře v násobcích 12 podlažních budov sestávajících z inovativní, moderní a Byly navrženy pohodlné obytné prostory. Místnosti pro 2 osoby v základních buňkách uspořádané podle každého patra, dva přihrádky a 24 osob.

Název projektu : Koza Ipek Loft, Jméno designérů : Craft312 Studio, Jméno klienta : Craft312 Studio Partnership.

Koza Ipek Loft Studentská Kolej

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.