Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

Bessa

Křeslo Sedací křeslo Bessa, navržené pro obývací pokoje hotelů, letovisek a soukromých rezidencí, harmonizuje s projekty moderního designu interiéru. Je to design, který nabízí klid, který vybízí k zapamatování si zážitků. Po vyřešení jeho zcela udržitelné výroby si můžeme užít rovnováhu mezi formou, moderním designem, funkcí a jeho organickými hodnotami.

Název projektu : Bessa, Jméno designérů : Simon Reynaud, Jméno klienta : Thelos.

Bessa Křeslo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.