Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

Riza Air

Křeslo Moderní designová židle vhodná do salonků klubů, rezidencí a hotelů. Židle Riza je vyrobena se strukturou organického vzhledu doplněnou speciální mřížkou na zádech, je realizována pouze pomocí udržitelného masivního dřeva a přírodních laků. Inspirace designu vychází z práce katalánského architekta Antoni Gaudího a odkazu, který modernistický architekt opustil v Barceloně, inspirovaný přírodními prvky a organickým vzhledem.

Název projektu : Riza Air, Jméno designérů : Thelos Design Team, Jméno klienta : Thelos.

Riza Air Křeslo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.