Designový Časopis
Designový Časopis
Faucetová Mísová Mísa

Straw

Faucetová Mísová Mísa Design mísy faucetové mísy Straw je inspirován trubkovými formami mladých a zábavných brčka, které přicházejí s osvěžujícím nápojem v létě nebo horkým nápojem v zimě. Tímto projektem jsme chtěli vytvořit objekt moderního, elegantního a zábavného designu současně. Za předpokladu, že umyvadlo je jako nádoba, původní myšlenka měla zdůraznit faucet jako kontaktní prvek s uživatelem, stejně jako brčka na pití, jsou kontaktním místem s nápojem.

Název projektu : Straw, Jméno designérů : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Jméno klienta : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Faucetová Mísová Mísa

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.