Designový Časopis
Designový Časopis
Faucetová Mísová Mísa

Smooth

Faucetová Mísová Mísa Konstrukce mísiče Smooth faucet mísy je inspirována v nejčistší formě válce, takže přirozený důsledek potrubí, kde teče, dokud nedosáhne uživatele. Chtěli jsme dekonstruovat obvyklé složité formy, které tento druh produktu má, což má za následek hladký válcový a poměrně minimalistický tvar. Úhledný vzhled způsobený liniemi se stává docela překvapivým, když tento objekt převezme svou funkci uživatelského rozhraní, protože se jedná o model, který kombinuje dynamický design s perfektní funkčností mísičů mís.

Název projektu : Smooth, Jméno designérů : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Jméno klienta : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Smooth Faucetová Mísová Mísa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.