Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Vysoká Židle

oUeat

Multifunkční Vysoká Židle Nuun dětský design spoluzakládaný Brunou Vila a Núria Motjé, navrhuje a vyrábí multifunkční nábytek pro děti se speciální řadou pro domovy s dvojčaty nebo sourozenci podobného věku. Kolekce je vyrobena ze dřeva a bílé tabule a je určena dětem od 6 měsíců do 10 let a je určena ke stimulaci tvořivosti a hry, hlavní činnosti dětství. Kromě toho lze tento nábytek neustále recyklovat a znovu použít a zabírat co nejmenší prostor, aby byl přizpůsoben potřebám každého okamžiku.

Název projektu : oUeat , Jméno designérů : nuun kids design, Jméno klienta : Nuun kids design.

oUeat  Multifunkční Vysoká Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.