Designový Časopis
Designový Časopis
Prsten

Pollen

Prsten Každý kus je interpretací fragmentu přírody. Příroda se stává záminkou k životu šperků, hraní se texturami světla a stíny. Cílem je poskytnout klenot s interpretovanými tvary, jak by je příroda navrhovala s citlivostí a smyslností. Všechny kusy jsou vyráběny ručně, aby se vylepšily textury a zvláštnosti šperku. Styl je čistý, aby dosáhl rostlinné substance. Výsledkem je kus jedinečný i nadčasový, hluboce propojený s přírodou.

Název projektu : Pollen, Jméno designérů : Christine Alexandre, Jméno klienta : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Prsten

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.