Designový Časopis
Designový Časopis
Logo

Samadara Ginige Personal Identity

Logo Osobní identita (logo) Samadary Ginige je symbolem jednoduchosti a sofistikovanosti. Stylový monogram, který zahrnuje její iniciály „s“ a „g“, byl uveden v mnoha galeriích a článcích. V jejím logu nakresleném jediným řádkem jsou obě písmena tvořivě propojena a vzájemně propojena a odhalují své nápadité designové dovednosti s nádechem ženskosti. Samadara je designér i vývojář. Celkový design nám připomíná symbol nekonečna, zobrazující její schopnost poskytovat komplexní řešení od návrhu po vývoj.

Název projektu : Samadara Ginige Personal Identity, Jméno designérů : Samadara Ginige, Jméno klienta : Samadara Ginige.

Samadara Ginige Personal Identity Logo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.