Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru

Wild Life

Design Interiéru Design je především o kreativitě a kreativita je o překvapení! Když se divoký život setká s modernismem a dokonale padne do harmonie, pak se vytvoří překvapení! Designer spojil moderní jednoduchost s etnickými dobrodružstvími do jedinečného prostoru. Použila neutrální barevnou paletu bílé, béžové a šedé pro stěny a nábytek, s přídavkem barevných přízvuků v nástěnných uměních a osvětlovacích tělesech. Chcete-li učinit prohlášení při vstupu, designér představil krávu kůži létající pohovku spolu se zavěšenými skleněnými kuličkami, které jsou plné umělých rostlin pro zářivý svěží vzhled. Užijte si divoký život!

Název projektu : Wild Life, Jméno designérů : Shosha Kamal, Jméno klienta : Shosha Kamal Designs.

Wild Life Design Interiéru

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.