Designový Časopis
Designový Časopis
Velký Byt

Attractive Arc

Velký Byt Tento případ je soubor velkého bytu v horním patře. Stavební plocha je 260 metrů čtverečních. Skupina zákazníků umístěná vývojářem by měla být rodiny s větším počtem obyvatel. Vlastníkem tohoto případu je však rodina tří lidí. Takže jemně tříděné funkce původní struktury se zdají triviální a stísněné. Podle toho jsme provedli relativně velké změny v rozvržení plánu celého prostoru. Po přerušení konvenčního režimu rozvržení rodiny. Většina funkčních oblastí byla zmatená s výjimkou ložnic, koupelen atd. Mezitím, jako bydlení, vlastněné

Název projektu : Attractive Arc, Jméno designérů : Sheng Tao, Jméno klienta : DEESEN.

Attractive Arc Velký Byt

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.