Designový Časopis
Designový Časopis
Organický Nábytek A Sochařství

pattern of tree

Organický Nábytek A Sochařství Návrh rozdělení, které neefektivně využívá jehličnaté části; to je tenká část horní poloviny kmene kmene a nepravidelně tvarovaná část kořenů. Venoval jsem pozornost organickým ročním prstenům. Překrývající se organické vzorce oddílu vytvořily pohodlný rytmus v anorganickém prostoru. U produktů vzniklých z tohoto cyklu materiálu se pro spotřebitele stává organický prostorový směr. Jedinečnost každého produktu jim navíc poskytuje mnohem vyšší hodnotu.

Název projektu : pattern of tree, Jméno designérů : Hiroyuki Morita, Jméno klienta : studio Rope.

pattern of tree Organický Nábytek A Sochařství

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.