Designový Časopis
Designový Časopis
Firemní Design

Vivifying Minimalism

Firemní Design Výstupem bylo vytvoření moderního prostoru, který přizpůsobuje terapie založené na pokročilé technologii a zároveň nabízí klasické lázeňské procedury. Výsledným návrhem bylo vytvoření dynamického prostoru, který emituje askezi vědeckých laboratoří a zároveň přidá známé konotace teplých klasických interiérů. Inspirace pro pozemní lobby pocházela z filozofie zenu a dyadické povahy vesmíru. Bílý lavaplaster naznačující klinický bílý a vědecký důvod, čokoládově hnědý z klasických palet, naznačující vkusné konotace lidských tužeb.

Název projektu : Vivifying Minimalism, Jméno designérů : Helen Brasinika, Jméno klienta : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Firemní Design

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.