Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

5x5

Židle Židle 5x5 je typický projekt, kde je omezení považováno za výzvu. Sedadlo židle a záda jsou vyrobeny z xilitu, který je velmi obtížné tvarovat. Xilith je surovina, která se nachází 300 metrů pod povrchem země a je kombinována s uhlí. V současné době je většina suroviny vyhazována. Z environmentálního hlediska tento materiál vytváří odpad na zemském povrchu. Proto se zdálo, že představa o designu židle je velmi provokativní a náročná.

Název projektu : 5x5, Jméno designérů : Barbara Princic, Jméno klienta : Sijaj Hrastnik.

5x5 Židle

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.